Wraz z nadejściem maja studenckie środowisko żeglarskie ponownie spotkało się na mazurskich jeziorach podczas Rejsu Majowego Pod Trzema Żaglami – wspólnej inicjatywy sekcji żeglarskiej AZS SGH, AZS UKSW oraz AZS Warszawa. Tegoroczna edycja zgromadziła 100 uczestników z całej Polski. Uczestnicy wypłynęli na szlak, na pokładach 12 jachtów, tworząc imponującą i zgraną flotę. Program rejsu obfitował w liczne atrakcje, które urozmaicały codzienną żeglugę i sprzyjały budowaniu […]