V Turniej Sportowy UKSW (wyniki piłka nożna)

Published by Maciej Sawczuk on śr., 05/18/2016 - 16:54

Wyniki piłki nożnej!

Nieco po godzinie 12:00 zakończył się finał piłki nożnej V Turnieju Sportowego UKSW, który był zwieńczeniem trzydniowych rozgrywek.

Zwycięzcami Turnieju okazała się drużyna Orły Gawrona, która pokonała FC Katastrofa 2:1. Ostatni mecz obfitował w emocjonujące momenty. Po początkowej dominacji Orłów Gawrona i sporadycznych kontrach FC Katastrofa pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. W drugiej połowie gra się nieco bardziej się wyrównała, lecz nadal przewagę utrzymywały Orły. Po akcji sam na sam z bramkarzem, Orły objęły prowadzenie. Parę chwil później podwyższyły wynik do 2:0 po skutecznej dobitce. Dwie stracone bramki poderwały do gry FC Katastrofa. Drużyna zdobyła kontaktową bramkę i miała nawet szansę na wyrównanie wyniku w końcówce, lecz strzelcom FC Katastrofa nie dopisało szczęście. Mecz finałowy wygrały Orły Gawrona zostając najlepszą drużyną piłki nożnej UKSW roku akademickiego 2015/16. Srebro przypadło FC Katastrofa.

Pozostałe wyniki:

III miejsce zajęła drużyna FC Albatrosy po zwycięstwie nad zawodnikami FC Po Butelce 3:1.

Półfinały:

Orły Gawrona- FC Albatrosy 6:0
FC Po Butelce- FC Katastrofa 0:1

Ćwierćfinały:

Orły Gawrona- Bezpieczeństwo 2:2 (4:2 w karnych)
FC Po Kielichu- FC Albatrosy 2:5
FC Po Butelce- Kiedyś trzeba wygrać 8:0
FC Katastrofa- Na Chaos 2:0

Każda z trzech drużyn, które stanęły na podium otrzymała puchar. Zawodnicy obdarowani zostali medalami, koszulkami pamiątkowymi od Studium Wychowania Fizycznego UKSW oraz koszulkami okolicznościowymi od Samorząd Studentów UKSW (‪#‎MojeMiejsceJestTuUKSW‬). Nagrody wręczyli: zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Grzegorz Pietruczuk, menedżer sportu CRS Bielany Robert Banasiuk oraz kierownik Studium Wychowania Fizycznego UKSW mgr Artur Konior.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zapał do gry okazany niezależnie od pogody w ciągu trzech dni rozgrywek. Sędziom: Tomaszowi Bogdańskiemu, Adrianowi Karandysowi, Michałowi Gnojewskiemu i Janowi Syskowskiemu dziękujemy za prowadzenie zawodów. Dziękujemy również CRS Bielany za udostępnienie boisk a ratowniczce medycznej Akamedik za czuwanie nad bezpieczeństwem zawodników.

Przed nami jeszcze rozgrywki koszykówki (środa) oraz zawody pływackie, biegi przełajowe oraz wspinaczka (piątek). Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

 

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016
Informacja o ciasteczkach