Wielkie Otrzęsiny UKSW

Published by Maciej Sawczuk on pt., 04/08/2016 - 03:51 in
Wielkie Otrzęsiny UKSW

Nie otrząsnęliście się jeszcze po bezkresnej zimie, zbyt długiej sesji czy świątecznym maratonie od stołu do stołu?

Znaleźliśmy na to skuteczny sposób!

Już 15   kwietnia zapraszamy   Was do
The Fame Music Club na Wiosenne Otrzęsiny UKSW, gdzie  od 21.00  startujemy z wielkim uksfordzkim przygotowaniem do prawdziwej wiosny! Zabierzcie znajomych i wpadnijcie na ul. Nowy Świat 21. Na miejscu, prócz dobrej zabawy, będziecie mogli liczyć na happy hour do godziny 22.00 ( piwo i szoty po 8 zł) oraz konkursy z nagrodami. To nasza ostatnia klubowa impreza w tym roku akademickim. Pora więc poprzedzić sezon plenerowy porządnym zatrzęsieniem na parkiecie w iście studenckim stylu. Bilety można zakupić:

• w siedzibach Samorządu oraz na stoiskach w cenie 10 zł,

• w klubie w dniu imprezy w cenie 15 zł.

Nie zastanawiajcie się długo, podnieście się sprzed laptopów oraz książek i przybądźcie tłumnie na naszą wiosenną imprezę! Nie pozwólcie, by ominęła Was ta gorączka kwietniowej nocy Zapraszamy! Samorząd Studentów UKSW

Student Council UKSW invites to the last club party in this academic year. Already on April 15 we meet in The Fame Music Club. We start at 21.00! Tickets can be purchased: - the premises of the Student Council and stands for the price of 10 zł, - in the club on the day of the event for the price of 15 zł. Take your friends and have fun with us!

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016