Rozgrywki Mini-Siatkówki podczas Dnia Studenta

Published by Maciej Sawczuk on śr., 05/18/2016 - 16:13 in

Dzień Studenta UKSW 2016 za nami. Podczas Rozgrywek Mini-Siatkówki udziałem zarówno widzów jak i zawodników była znakomita sportowa rywalizacja połączona z dobrą zabawą.

Do Rozgrywek stanęło 6 drużyn. Podzielone zostały na 2 grupy. Mecze w grupach były rozgrywane do 21 punktów- jeden set. Faza pucharowa rządziła się zasadą "do dwóch wygranych setów", każdy set do 15 punktów.

W fazie grupowej każdy z zespołów rozegrał po 2 mecze. Do pucharowego etapu Rozgrywek weszły 4 drużyny: Informatycy, Grajki, Chydrodestabilimaterializator oraz MatPatKub. Zacięte półfinały wyłoniły dwa najlepsze zespoły. W finale zmierzyli się Informatycy i Grajki. Pierwszą odsłonę meczu, po zaciętym boju, wygrali Informatycy (17:15). Niesieni tym zwycięstwem, poszli za ciosem i dokończyli dzieła (15:7) Trzecie miejsce zajęła drużyna Chydrodestabilimaterializator.

Grajki kontra Informatycy 0:2

W turnieju wzięło udział 19 zawodników. Dzięki uprzejmości Samorządu Studentów UKSW każdy gracz otrzymał pamiątkową koszulkę UKSW (‪#‎MojeMiejsceJestTuUKSW‬).

Wszystkim zawodnikom (i zawodniczkom) dziękujemy za udział i zdrową rywalizację. Ukłony również dla kibiców za obecność i zainteresowanie. Sędziom dziękujemy za sprawne przeprowadzenie Rozgrywek Mini Siatkówki UKSW 2016.

(na zdjęciu: Zwycięska drużyna "Informatycy". —  Krzysiek Kalkowski, Mateusz Migdał i Jakub Kopka).